« عمق درد »

ظلمت، تاریکی، غفلت زدگی... و ما چه مردم بیچاره ای هستیم، منع مردم کوفه می کنیم؛ قرنهاست که صدای «هل من ناصر ینصرنی» امام خود را نمی شنویم، چرا که لذات دنیائیمان مانع شنیدن صدای ملکوتی مولا شده. خود را در حصار دنیا و زیباییهای زودگذرش محصور کرده ایم. ثروت را در ارقام گمشدۀ بورس می نگریم، عشق را، لیلی و مجنون زندگیمان را در چت و sms کوچه و بازار، تفریح را در مستطیل سبز و امید را در چشم مردم هزار رنگ پر نیاز.
چه بیچاره مردمی هستیم؛ آقایی را می شناسم که ثروت دنیاست؛ بلکه آخرت، اگر می دانستیم به دنبال ارقام بورسی نبودیم، که امیدی به آن نیست.
اگر می دانستیم که چقدر دوستمان دارد، به دنبال چت نبودیم، به جای (w.w.w) های زندگی، به دنبال در زدن خالصانه بودیم. به جای (@) های پوچ و واهی به دنبال امید و لیلی واقعی می گشتیم. لیلی من همیشه در دسترس است. کافیست یک شب جمعه در دعای کمیل مهمانش کنیم، آنوقت او به جمکران دل ما پا می گذارد.
چه بیچاره مردمی هستیم، به دنبال توافقنامۀ امنیتی هستیم. باید مذاکره کنیم تا اجنبی از خاک مسلمانان خارج شود. اگر ما مسلمانان عمق درد را درک می کردیم می بایست یک شب چهارشنبه در حرم عموی باوفایش جمع می شدیم و(مانند بنی اسرائیل از دوری موسی) ناله می زدیم، از ته دل و با معرفت دعای فرج را می خواندیم، آنوقت دیگر نیازی به توافقنامۀ نبود. آن زمان امام من؛ حیدر گونه، با ندای فاطمی ظهور می کرد.
چه بیچاره مردمی هستیم که نه تنها غربتش را درک نمی کنیم، نه تنها عشقش را حس نمی کنیم، انتظارمان نیز دروغ است. اگر دروغ نبود که می بایست بگذریم از همۀ موانع ظهور، بگذریم از همۀ خطاهایی که راه را بر حضور او می بندد، او را از ما دور می سازد و ما را محصور می کند در امیدهای پوچ و واهی.
اما من یک چیز را خوب می دانم. خوب می دانم که وقتی از من و ما خسته شد، وقتی از اصلاح ناپذیر بودن ما نا امید گشت، مجنونها و محبوبهایی دارد که به دنبال آنها می رود و با آنها در مسیر عاشقی، در جادۀ جمکران همگام می شود.
ای کاش من هم نمی مردم و یکبار محبوبش می شدم و جمکران آرزویم در چشمان پر مهر او معنا می گرفت.

/ 5 نظر / 13 بازدید
گروه فرهنگی مولاتی رقیه(س)

السلام عليك يا اباصالح المهدي(ع) با سلام اگر مايل به شركت در طرح ختم 3000000صلوات براي سلامتي و تعجيل در فرج امام زمان(ع)در اين روز جمعه هستيد‎ 3صلوات سهم عاشقي شماست با آرزوي ديدارتان در ركاب حضرتش يا علي

آفتاب مهر

بسم رب المهدی(عج) درود و سلام بر دوست عزیز و گرامی، ضمن تبریک فرارسیدن عید سعید قربان و پیشاپیش عید سعید غدیر خم پس از یکسال کم سعادتی مجددا به جمع وبلاگ نویسان مهدوی بازگشتم و قصد دارم دوباره با همان شور و با همان نیت و قصد به یاری خودش کار را ادامه دهم. خوشحال می شوم که همچون گذشته ما را از راهنمایی خود بی نصیب نگزارید. با تشکر/ در انتظار ظهور آفتاب مهر/

سایت امام مهدی

دوست عزیز سلام. سایت امام مهدی (عج) با رویکردی تازه و خلاقانه راه اندازی شده است. شما می توانید با استفاده از لینک کافه وبلاگ و ثبت وبلاگتان به حلقه بزرگ وبلاگ نویسان مهدوی بپیوندید و از سایر خدمات سایت (نظیر حضور در انجمن های سایت) استفاده کنید. حضور گرم شما را چشم در راهیم. با تشکر. [گل][گل][گل][گل][گل][گل][گل]

آفتاب مهر

بسم رب المهدی (عج).../ باز هم محرم دیگری از راه رسید و تصویری از بزرگترین مصیبت ممکن، پهنه‌ی جوامع انسانی را سیاه پوش کرده است و چنان آتشی از عشق او در دل ما شعله ور شده است که هیچ آبی تهدیدگر شراره‌های آن به سردی و خاموشی نیست... و اکنون در میانه ماه محرم، در غم و عزای سرور و سالار شهیدان کربلا گریانیم و دلخوش به روزی هستیم که موعودمان پشت بر دیوار کعبه دهد و با صدایی که در تمام عالم شنیده شود بانگ برآرد که : ((الا یا اهل العالم... انا القائم المُنتَظَر...انا صَمصام المُنتقم... اِنّ جَدّی حُسین قتلوهُ عطشانا... انّ جدی الحسین طَرَحوه عُریانا...انّ جدی حسین سهقوهُ عُدوانا...)) و از نهان جان خویش آه برمی‌آوریم و دعا می‌کنیم که : اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَیهِ وَ قَرِّب بُعدَهُ وَ اَنجِر وَعدَهُ وَ اَوفِ عَهدَهُ. بار الها بر او درود فرست و دوری او را نزدیک کن و وعده‌اش را برسان و به عهدش وفا فرما. / وبلاگ آفتاب مهر با باز پس‌گیری دامینaftabemehr.ir و با قالبی جدید به روز شد/ / دوست بزرگوار و منتظر، برای شرکت در مسابقه کتابخوانی ویژه محرم و صفر حتماً سر بزنید/ / در انتظار ظهور آفتاب مهر/

رهگذر

آقا التماس دعا داریم در این شب ها